Загальні положення

Участь у перегонах заборонена для людей з проблемами шиї або спини, серцевими захворюваннями, для вагітних, для тих, хто не повинен бути в стресових або фізично складних умовах, або має будь-який сумнів щодо своєї здатності керування картингом.

Всі відвідувачі перед заїздом повинні заповнити анкету учасника та підписати її. Участь у перегонах звільняє від відповідальності адміністрацію "Картинг-Центру " щодо можливих фізичних пошкоджень та будь-яких непорозумінь пов'язаних із втратою особистих речей учасників. Робота працівників - забезпечити дотримання усіх необхідних заходів безпеки. Будь ласка, пам'ятайте, що картинг в приміщенні - це не атракціон і нещасні випадки можуть статися. Можливість аварій значно збільшується, якщо учасники не дотримуються наших інструкцій, не звертають уваги на прапори, їздять агресивно або вище рівня їх здатності.

Пріоритетом закладу є безпека усіх наших гостей та співробітників. Картинг-Центр дотримується суворої «політики нульової терпимості» щодо алкоголю та вживання наркотиків. Будь-яка особа, по відношенню до якої є сумніви та підозри у вживанні алкогольних напоїв чи наркотичних речовин, не отримують дозволу брати участь в гонках і не матимуть права на відшкодування.

Адміністрація «Картинг-Центру» залишає за собою право відмовити в заїзді будь-якому відвідувачу без пояснень.


Правила перегонів

Перегони на картингу - безконтактний вид спорту. Зіткнення, удари чи блокування не допускаються, за це вас можуть зняти з заїзду без повернення коштів та права повторного заїзду.

Для власної безпеки перед початком заїзду: довге волосся необхідно зав'язати в вузол чи заховати під одяг, перевірити щоб інші частини одягу не могли заплутатися в рухомих частинах карта і привести до небезпечних ситуацій. Будь-які прикраси у волоссі та вухах треба зняти. Застібнути шолом. Телефони, гаманці, будь-які гострі чи тверді предмети не залишайте у кишенях - вони можуть випасти і призвести до втрати чи травмування вас або інших учасників перегонів.

Не заважайте більш швидшому карту обігнати вас, рухаючись за більш швидкими учасниками, ви покращите свій час. Якщо ви не можете розминутися з іншим картом, це не привід для контакту.

Якщо показали жовті прапори , ви повинні уповільнити рух і бути готові зупинитися в разі потреби. Коли небезпека минула і ви бачите, що немає жовтих прапорів на наступному пості, ви можете відновити перегони.

Якщо вам показали червоні прапори, зупиніться.

Після того, як помахали картатим прапором, гонка закінчилася, уповільніть рух перед в'їздом на піт-лайн. Посадка та висадка здійснюється з дозволу маршалів або після повної зупинки всіх учасників заїзду.

Якщо карт розвернуло, і ви не маєте можливості продовжити рух, підніміть руку в гору та чекайте поки маршал вам допоможе. В жодному разі не намагайтеся вийти з карту або штовхати його від перешкод руками або ногами. Ви повинні знаходитися всередині весь час вашого перебування на трасі.

Якщо ваш карт був пошкоджений в результаті будь-якого гоночного інциденту (незалежно від відповідальності за інцидент), ваша гонка закінчилася - без відшкодування. Якщо адміністрація визначає, що інцидент стався не з вашої вини, ви отримаєте повторний заїзд.

Водії, що їздять агресивно, зневажаючи інших учасників, наражаючи на небезпеку себе та інших, керуючи картом понад межами власних можливостей, а також без урахування наших правил, будуть покарані - зупинкою і попередженням або видалення учасника з заїзду без повернення коштів.

Якщо ви отримали попередження, будь ласка, пам'ятайте, що це робиться для забезпечення безпеки всіх учасників. Не реагуйте агресивно або образливо, це тільки призведе до виключення з гонок.

Якщо ви отримали попередження, відреагуйте на нього так, щоби співробітники треку зрозуміли, що ви звертаєте увагу і розумієте, що поступили неправильно.

Слухайте уважно, чому вас зупинили і чекайте доки вам дозволять повернутися до перегонів. Не допускається сперечатися з маршалом. Як і в більшості видів спорту, рішення менеджера є остаточним, і він буде приймати це рішення, ґрунтуючись на доповідях маршалів, які стали свідками інциденту.

Будь-який прояв агресії - фізичної або словесної - стосовно персоналу або відвідувачів, призведе до негайного видалення без відшкодування.